Zderzenie citroena i volkswagena w Rzeszowie. Koniec utrudnień [VIDEO]

1
Reklama

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia citroena i volkswagena, do którego doszło w piątek przy ul. Targowej w Rzeszowie. 

 

Do zdarzenia doszło przed godz. 17:00 na wysokości hali targowej. Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, strażacy oraz ekipy dwóch karetek pogotowia ratunkowego. 

Z pierwszych informacji, jakie otrzymaliśmy z policji, wynikało, że w zderzeniu citroena i volkswagena dwie osoby zostały ranne. Jak się ostatecznie okazało, nikomu nic poważnego się nie stało. 

– Kierowca citroena, jadąc od al. Piłsudskiego i skręcając w lewo w ulicę 8 Marca, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z volkswagenem golfem – mówi Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Żaden z uczestników zdarzenia, które ostatecznie zakwalifikowano jako kolizję, nie wymagał przewiezienia do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu, zablokowana była droga w kierunku placu Wolności. Utrudnienia zakończyły się ok. 17:30. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. aha wypadek, dzięki za info. rzeszow-news proszę o wytłumaczenie, co Wam nakazuje opisywać wypadki na rzeszowskich ulicach. to zaiste bardo ciekawe, że zderzyły się citroen z VW, to wręcz zaczyn pracy magisterskiej. a może napiszecie coś o rozgrywkach kobiecej ligi siatkarskiej, albo o jazzowej jesieni rzeszowskiej, może coś o Aeropolis strefie gdzie się firmy budują a ludzie pracują. ojoj zabrakło info ile lat miały te autka, na jakim komisie kupione, a może z zagranicy sprowadzone. obudźcie się, błagam

Comments are closed.