Zdjęcie: Youtube.com / Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło we wtorek na alei Witosa w Rzeszowie.

Jak nas poinformowała Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do wypadku doszło po godz. 15:00.

– Kierująca skodą najechała na tył alfy. W rezultacie poszkodowane zostały dwie osoby, z czego jedna wymagała hospitalizacji. To 13-letnia pasażerka skody, którą przewieziono do szpitala. Kierujący byli trzeźwi – mówi Ewelina Wrona. 

Przez około dwie godziny były utrudnienia w ruchu, zablokowany był lewy pas w kierunku ulicy Batalionów Chłopskich. Utrudnienia zakończyły się przed 17:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. No Oso – no nie musiałem tam być tekst jest jasny i prosty ;
    Kierująca Skodą normalnie dupneła w tył Alfy i Co nie kapujesz całej reszty ? – no reszte dopisałem i to chyba jasne
    Ps.ja nie pieprze bo to nie była jajecznica tylko dzwon ! w tył Alfy.

  2. Apel do kierowcow! Albo sie nauczycie w koncu jezdzic z GLOWA albo przesiadac sie do autobusow! Ile ma jeszcze ludzi ginac na drogach? Nasze drogi to tragedia, i wszyscy jestesmy za to odpowiedzialni. STOP agresji, chamstwu i brawury na drogach!!!

  3. Sytuacja prosta jak budowa cepa :
    Alfa jechała – P.kierowca depnął bo tego wymagała sytuacja a hamulce brzytwa ( wiem bo sam mam alfe) a Ciemnota w skodzie za kierownicą ze słabym refleksem- bez odpowiedniej praktyki za kierownicą – – zamulona- bez odpowiedniej odległości od alfy zanim pomyślała to wczesniej dupneła i pozamiatane ; O !

Comments are closed.