Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w południe na ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie. 

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 12:30. Z pierwszych informacji podawanych przez strażaków wynikało, że w wypadku brały udział dwa samochody osobowe. – Dwie osoby zostały poszkodowane, przewieziono je do szpitala – mówili nam rzeszowscy strażacy. 

Jak się okazało, w wypadku brały udział trzy auta. Funkcjonariusze rzeszowskiej ekipy wypadkowej wstępnie ustalili, że kierująca skodą, 24-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, jechała ulicą Budziwojską w kierunku Siedlisk.

Na skrzyżowaniu z ulicą Karmelicką zderzyła się z drugą skodą, którą kierowa 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Zderzenie było na tyle silne, że drugą skodę wyrzuciło na volkswagena, którym kierował 51-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Advertisement

– Na skutek zderzenia pojazdów do szpitala trafił kierujący skodą i jego pasażerka – poinformowała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Czytelnicy informują nas, że o utrudnieniach w ruchu. Po godz. 15:00 policjanci przekazali nam, że zajęty jest jeden pas, a ruchem kierują strażacy z OSP. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama