Dwa wypadki z udziałem sześciu pojazdów – w Zaczerniu i Rzeszowie

0
Reklama

Policjanci pracowali na miejscu wypadku w podrzeszowskim Zaczerniu, gdzie w piątek po południu doszło do zderzenia mazdy i peugeota. Wypadek był również w Rzeszowie na al. Armii Krajowej.

 

O wypadku w Zaczerniu na drodze krajowej nr 9 na wysokości salonu Fiata poinformował nas jeden z Czytelników Rzeszów News. „Samochód w rowie. Korek w kierunku Rzeszowa” – napisał Czytelnik.

Jak mówi Ewelina Wrona z podkarpackiej policji, wypadek wydarzył się przed godz. 15:00. – Kierująca mazdą w trakcie skręcania w lewo prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się peugeotem. Do szpitala przewieziono kierującą mazdą – informuje Ewelina Wrona.

Z kolei do wypadku przy al. Armii Krajowej w Rzeszowie na wysokości stacji paliw Watkem doszło przed godz. 13:00.  “W stronę centrum jeden pas zablokowany. Korek od ronda Pobitno” – przekazywał nam pan Dariusz, Czytelnik RzN.

– Samochód ciężarowy marki Renault, którym kierował 29-latek z powiatu krośnieńskiego, chcąc uniknąć najechania na tył audi, wykonał manewr skrętu w lewo i uderzył w osobowe renault, którym kierowała 45-letnia mieszkanka Krakowa. Następnie ciężarówka uderzyła w mercedesa, którym kierował 54-letni obywatel Niemiec. Mercedes z kolei uderzył jeszcze opla. Kierowała nim 48-letnia mieszkania powiatu łańcuckiego – relacjonuje Ewelina Wrona. 

Do szpitala trafił obywatel Niemiec. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Aktualnie   (godz. 16:45) nie ma już utrudnień w ruchu

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: