Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Ponad 80 wystawców zaprezentuje swoje oferty podczas XIV Podkarpackich Targów Ślubnych, które w niedzielę, 20 października, odbędą się w G2A Arena w JasionceW programie m.in. pokazy mody ślubnej i wieczorowej. 

Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, oddać się w ręce doświadczonych fryzjerów i wizażystów oraz wziąć udział w różnych konkursach i loteriach. Nie wspominając już o buszowaniu wśród najmodniejszych kolekcji z sukniami ślubnymi i wieczorowymi.

Te ostatnie wielkim wzięciem cieszą się właśnie pod koniec roku, gdy rozpoczyna się sezon na karnawałowe bale. Podobnie zresztą jak okres zaręczynowy i poszukiwanie pierścionka, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednej wybranki serca. Dzięki jesiennej edycji Targów Ślubnych “Weeding Day” wszystkie te zakupowe wyzwania staną się zdecydowanie łatwiejsze.

– Dla planujących ślub i dla ich gości to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą całej branży w jednym miejscu. Dla firm – atrakcyjny sposób na podsumowanie sezonu 2019 i udane wyprzedaże, a także wzbudzenie apetytu na nowinki, które towarzyszą trendom na rok 2020. Pełna odsłona tych ostatnich, nastąpi w styczniu, podczas kolejnej edycji targów – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała z Międzynarodowych Targów Rzeszowskich.    

Podczas niedzielnych targów ślubnych w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa nie zabraknie żadnej usługi poszukiwanej przez młode pary. Swoją ofertę zaprezentują: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii i filmowe, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe.

Będzie można obejrzeć samochody i limuzyny wynajmowane na śluby, zapoznać się ze wzorami kart okolicznościowych i zaproszeń, proponowanymi przez firmy poligraficzne. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji. Będą firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży oraz wydawnictwa branżowe.

Udział w pokazach mody potwierdziły: Atelier Alette by Ewelina Dec, Afrodyta – Moda Ślubna, Salon Sukien Ślubnych Igar, Impresja Centrum Mody Ślubnej, Maxima – Suknie Ślubne. Wśród wystawców znajdzie się również Autorska Pracownia Złotnicza BM, Górecki, Jubiler Jaracz, czy Agape Dekoracje.

O fryzury podczas pokazów zadba Atelier & Academy Katarzyna Złamaniec, zaś o artystyczne makijaże – Marta Kwolek, wizażystka, której make-upy zdobią twarze modelek na okładkach znanych magazynów. Nie obejdzie się również bez pokazu sukienek wieczorowych i ślubnych w wersji plus size. Prezentację weselnych specjałów przygotuje rzeszowska Cukiernia Julian Orłowski & Kazimierz Rak.

– Targi Ślubne cieszą się bardzo dużą popularnością. W tym roku, w styczniu, w ciągu dwóch dni odwiedziło je ponad 10 tysięcy osób, które zapoznały się z ofertą ponad 160 firm z całego kraju – przypomina Monika Sztaba-Ćwiąkała.

– Ślubne ceremonie przygotowuje się z ogromną pieczołowitością, wiele par chce olśnić swoich gości wyjątkowym przyjęciem, dlatego branża weselna przeżywa prawdziwy rozkwit. Nie brakuje w niej konkurencji, a targi ślubne są świetną okazją, by pokazać się z najlepszej strony – twierdzą organizatorzy targów. 

Popularność internetu nie zmniejszyła też zainteresowania tego typu wydarzeniami ze strony przyszłych par młodych. Suknię ślubną wciąż najlepiej przymierzyć w realnej przymierzalni, a cateringu posmakować osobiście, nie poprzestając na zapewnieniach, że coś jest pyszne.

– Druga w roku edycja targów ślubnych daje większą możliwość zapoznania się z pełną ofertą firm. Wystawcom pozwala zorientować się, jakie są oczekiwania klientów. I jeszcze lepiej przygotować swoją ofertę na targi styczniowe – uważa Monika Sztaba-Ćwiąkała.

Niedzielne targi rozpoczną się od godz. 10:00 i potrwają do 18:00. Udział w imprezie jest płatny – bilet kosztuje 20 zł. Organizatorzy zadbali jednak o atrakcyjne rabaty: w pierwszej godzinie trwania imprezy – wejściówka za połowę ceny (10 zł).

Do biletu zwiedzający otrzymają również kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrody m.in. bon wakacyjny o wartości 2000 zł ufundowany przez Biuro Podróży Itaka; 10 treningów personalnych dla przyszłej pary młodej oraz kupon na zakup sukni ślubnej o wartości 2000 zł.

Organizatorami imprezy są: MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz spółka Sagier.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: