Zdjęcie: Policja.pl

Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci starszej kobiety w podrzeszowskim Hyżnem – dowiedział się nieoficjalnie Rzeszów News.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w Hyżnem w poniedziałek, 15 maja, doszło do gwałtu i morderstwa starszej kobiety. Śledztwo w sprawie śmierci kobiety wszczęła Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie, co potwierdziła jej szefowa Magdalena Ziemba-Kołacz.

– Mamy do czynienia ze śmiercią starszej kobiety. Dla dobra śledztwa, na razie nie udzielamy żadnych szczegółowych informacji. To świeża sprawa. Nie mamy ustalonego sprawcy, szukamy go – powiedziała nam prokurator Ziemba-Kołacz.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności śledcze pod nadzorem dwóch prokuratorów. – Śmierć kobiety ma prawdopodobnie tło rabunkowe – dowiadujemy się w naszych prokuratorskich źródłach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ciało w domu, otoczonego drzewami i krzakami, odnalazł siostrzeniec zamordowanej Krystyny S. – Ustalamy świadków i okoliczności śmierci 84-letniej kobiety – dodaje asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Wkrótce więcej informacji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama