Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu poszukiwany Mirosław Madej

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o doprowadzenie do śmierci 70-letniego mieszkańca Głogowa Małopolskiego pod Rzeszowem. Policja prosi o pomoc w zatrzymaniu Mirosława Madeja. 

Wizerunek 46-letniego Mirosława Madeja, bratanka ofiary (pierwotnie była mowa, że to siostrzeniec) Komenda Miejska Policji w Rzeszowie opublikowała w poniedziałek wieczorem. Jak informowaliśmy, ok. godz. 10:30 komenda została powiadomiona, że na terenie jednego z domów w Głogowie Młp. znaleziono zwłoki mężczyzny. 

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że 70-letni mężczyzna ma liczne obrażenia głowy, które – według prokuratury – wskazują, że mieszkaniec Głogowa Młp. padł ofiarą zabójstwa. Podejrzewanym o morderstwo jest bratanek mężczyzny – Mirosław Madej, który uciekł z domu przed przyjazdem funkcjonariuszy. 

Z ustaleń śledczych wynika, że między mężczyznami doszło do awantury. Na jakim tle? Tego na razie nie wiadomo. – Trwają poszukiwania bratanka – powiedział nam wieczorem nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

Policja apeluje o pomoc w zatrzymaniu Mirosława Madeja. Osoby, które go widziały lub wiedzą, gdzie może on przebywać, proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Rzeszowie, osobiście lub telefonicznie – nr 17 858 3310 lub 112. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama