Fot. Materiały prywatne

Po raz ostatni rodzina widziała go 7 września br. Od tamtej pory słuch o 18-letnim Pawle Litwinie z podmieleckiej Partyni zaginął.

Paweł Litwin jest uczniem Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim. Chodził do technikum informatycznego. Od września powinien być w trzeciej klasie, dyrekcja szkoły nagradzała Pawła za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, w 2019 roku miał 100-procentową frekwencję. 18-latek interesuje się grami, z tym wiąże swoją przyszłość zawodową.

Paweł Litwin z miejscowości Partynia zaginął 7 września. Tego dnia rodzina go widziała po raz ostatni w Dębicy. Później widoczny był jeszcze na Facebooku – 12 września i 26 września. Na tym ślad o Pawle się urywa. Rodzina na policja zgłosiła się 11 września, ale ta nie chciała przyjąć zgłoszenia o zaginięciu Pawła. Stało się to dopiero 7 listopada. 

Życie Pawła może być zagrożone!

Miesiąc temu był sygnał, że 18-latek mógł być w Jarosławiu, ale to się nie potwierdziło. Paweł Litwin nosi charakterystyczne ciemne, długie dredy, ma ok. 170 cm wzrostu, oczy brązowe, ma krępą budowę ciała, nosi okulary. Był ubrany w czarną kurtkę z kapturem, spodnie dresowe, szare buty sportowe, powinien mieć przy sobie szarą torbę na ramię. 

Pawła Litwina poszukują funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Można dzwonić na numery: 47 822 73 26 (w godz. 7:30-15:30), 47 822 73 10 lub 112 (przez całą dobę). 18-latka na własną rękę szuka także rodzina. W całym regionie rozwiesza na słupach plakaty. 

Fot. Materiały prywatne
Zdjęcie: Materiały prywatne

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama