Co robi administrator osiedla? – pytają mieszkańcy ulicy Lenartowicza w Rzeszowie. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych obiecuje reakcję.
Zdjęcia: Czytelnik Rzeszów News
“Przy ulicy Lenartowicza znajduje się zapomniany chodnik. Od kiedy zaczęły się opady śniegu, nigdy nie był odśnieżany. Jest zapomniany przez administrację” – zasygnalizowali nam w środę mieszkańcy osiedla.
– Miasto wybudowało teren utwardzony na parking i chodnik, biegnie on od budynku Lenartowicza 33 wzdłuż Lenartowicza 31a, gdzie jest przedszkole. Dzieci brną w śniegu. Ciągnik odśnieża, ale akurat o tym chodniku chyba nie wie – skarżą się mieszkańcy.
– Co robi administrator osiedla? – pytają kolejne osoby.
Za utrzymanie chodnika odpowiedzialny jest Rejon Obsługi Mieszkańców III Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Rzeszowie. – Skontaktujemy się z firmą sprzątającą. Zobowiążemy ją do niezwłocznego posprzątania – obiecuje Agata Jędrzejczyk z MZBM.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
![Ponad kilogram narkotyków w garażu 20-latka. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia [ZDJĘCIA, FILM] zatrzymania dilera narkotyków](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/mieszkanie-strzyzowa-ponad-kilogram-narkotykow-09-218x150.png)


![Sprzedawali butle do klimatyzacji. W środku był… cement. Zuchwałe oszustwo ujawnione [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/klimatyzacja-oszusci4-218x150.jpg)





![Ogniste Mikołajki. Mieszkańcy rzucili się do walki z ogniem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/hermanowa-pozar-mikolajki-07-e1765116382384-218x150.jpg)




![W Rzeszowie otwarto wicekonsulat Ukrainy. To pierwsza taka placówka na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/konsulat-ukraina-rzeszow-3-218x150.jpg)

![Nowy most na Sanie już przejezdny. Kluczowa inwestycja dla Podkarpacia otwarta [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/Most-Jaroslaw-2025-7-218x150.jpg)

![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)

![Dostawczak w Jeziorze Solińskim. Internauci snują teorie – nikt nie trafił [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/polanczyk-dostawczy-w-wodzie-06-218x150.png)
















![Kończy się sezon turystyczny w Zamku w Łańcucie. Czeka tam wyjątkowa atrakcja [ZDJĘCIE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/muzeum-zamek-lancut-storczyk-218x150.jpg)


![Wielka kolejowa inwestycja w regionie. Będzie szybszy dojazd z Rzeszowa w Bieszczady [WIZUALIZACJE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/WizualizacjatuneluwKrosnie-218x150.jpg)
![Ponad kilogram narkotyków w garażu 20-latka. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia [ZDJĘCIA, FILM] zatrzymania dilera narkotyków](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/mieszkanie-strzyzowa-ponad-kilogram-narkotykow-09-100x70.png)


![Nowy most na Sanie już przejezdny. Kluczowa inwestycja dla Podkarpacia otwarta [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/Most-Jaroslaw-2025-7-324x235.jpg)