Twoja kuchnia nie może się już doczekać metamorfozy? Przekonaj się, że zmiana starej na nowoczesną wcale nie jest trudna. Zaprojektuj kuchnię ze specjalistą IKEA w Punkcie Odbioru Zamówień w Rzeszowie. Podczas spotkania pracownik szwedzkiej sieci doradzi najlepsze rozwiązania i od podstaw wykona projekt 3D pomieszczenia. Warto się pospieszyć, ponieważ do 5 stycznia za każde 1000 zł wydane na kuchnię, sprzęt AGD i meble do jadalni, otrzymasz 100 zł na kolejne zakupy.

 

 

Usługa planowania kuchni dostępna jest w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA w Millenium Hall. Na spotkanie z doradcą można umówić się poprzez formularz na stronie IKEA.pl.      Do wyboru mamy dwie opcje.

Wariant podstawowy jest bezpłatny. Na spotkanie trzeba jednak przyjść z własnych projektem kuchni. Można go stworzyć samodzielnie w bezpłatnym planerze kuchennym IKEA. Podczas 45-minutowej konsultacji specjalista od kuchni sprawdzi projekt, dopracuje szczegóły i odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Wariant rozszerzony kosztuje 79 zł i obejmuje 2-godzinne spotkanie, podczas którego podzielisz się swoją wizją kuchni, pomysłami, przedstawisz potrzeby i podasz wymiary pomieszczenia. Na tej podstawie specjalista IKEA dopracuje każdy szczegół, by przekuć Twoje marzenia o idealnej kuchni w rzeczywistość. Rozplanuje ustawienie szafek i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania i od podstaw wykona projekt kuchni 3D. Po spotkaniu otrzymasz też szkic zamówienia z wyceną oraz usług transportu i montażu.

Umówienie spotkania krok po kroku

W celu umówienia spotkania z doradcą planowania wnętrz w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA w Rzeszowie należy wejść na stronę: https://planowaniekuchni.ikea.pl/ i podać kod pocztowy odpowiedni dla miejsca zamieszkania. Następnie należy wybrać jedną z dostępnych opcji. W celu umówienia 2-godzinnego planowania kuchni w Punkcie Odbioru Zamówień klikamy „Planowanie kuchni w sklepie – umów się”. Jeżeli chcemy bezpłatnie skonsultować gotowy już projekt klikamy „Konsultacje projektu – umów się”. Obie usługi realizowane są w Punkcie Odbioru Zamówień w Millenium Hall. Teraz trzeba zalogować się do swojego konta IKEA Family. Nie jesteś członkiem kluby? Bez obaw – założenie konta zajmuje kilka minut i jest bezpłatne, a wirtualna karta IKEA Family przychodzi na podany przy rejestracji adres e-mail. Na koniec pozostaje już tylko wybranie dogodnego terminu i przesłanie zdjęcia przygotowanego szkicu pomieszczenia z wymiarami oraz zdjęcia kuchni, aby doradca mógł się dobrze przygotować do spotkania. Nie jest to obowiązkowe, wymiary pomieszczenia można też podać dopiero podczas konsultacji.

 

Informacje, jak przygotować się na spotkanie z doradcą planowania kuchni znajdziesz tutaj. Warto też zapoznać się z poradnikiem samodzielnego wymiarowania kuchni.

Dlaczego warto kupić kuchnię w IKEA?

Dzięki innowacyjnemu systemu kuchennemu IKEA, opartemu na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, można dopasować meble nawet do bardzo nietypowych i małych pomieszczeń. Kuchnie IKEA METOD poddawane są rygorystycznym testom wytrzymałości, poradzą sobie z dużym obciążeniem, wysoką temperaturą i codziennym użytkowaniem przez wiele lat, dlatego meble te objęte są bezpłatną 25-letnią gwarancją, baterie kuchenne 10-letnią, a sprzęt AGD 5-letnią.

Regulamin promocji 100 zł za każde 1000 zł na kuchnię, sprzęt AGD i meble do jadalni dostępny jest tutaj.

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama