Zdjęcie: Pan Bartłomiej / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia ciężarowego MAN-a z volkswagenem passatem na drodze krajowej nr 9 w Rudnej Małej koło Rzeszowa.

„Zderzenie TIR-a i osobówki, ruch odbywa się wahadłowo. Korek sięga nawet do Głogowa Małopolskiego” – napisał do nas pan Bartłomiej, Czytelnik Rzeszów News, od którego otrzymaliśmy także zdjęcie.

Policjanci potwierdzają. – Ok. godz. 7:30 w Rudnej Małej doszło do kolizji z udziałem ciężarowego MAN-a i volkswagena passata z przyczepką. Nikomu nic się nie stało, nie ma osób rannych – słyszymy od funkcjonariuszy rzeszowskiej drogówki.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że do zderzenia obu pojazdów doszło, gdy kierowca VW wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, skręcał w prawo w kierunku Rzeszowa. 

– Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu MAN-em. Kierowca VW zostawił auto i uciekł z miejsca zdarzenia – mówił Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Po kilku godzinach kierowca VW sam zgłosił się na policję. – Był trzeźwy. Twierdził, że uciekł z powodu szoku. Mężczyzna został ukarany mandatem – słyszymy od policjantów.

Utrudnienia w ruchu na krajowej “9” zakończyły się przed godz. 11:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.