Zdjęcie: materiały prasowe

Przegląd światowych i polskich przebojów lat 70., 80. i 90,  w tym hity ABBA, Queen, Bee Gees, ale też Krzysztofa Krawczyka oraz wiązanki utworów włoskich i hiszpańskich. We wtorek (8 listopada) w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Znakomita zabawa, w którą artyści aktywnie włączają publiczność. Trójka aktorów: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus oraz kompozytor Wojciech Kaleta, którzy tworzą formację estradową łączącą piosenkę, aktorstwo i kabaret. Akompaniują: Wojciech Kaleta, Wojciech Zieliński, Piotr Kończal, Magdalena Czwojda, Michał Kwapisz.

Podczas wtorkowego koncertu zabrzmią wielkie hity z całego świata, podziwiać będzie można piękne stroje, a wszystko to w szalonym tempie, okraszone dowcipami. „Złote przeboje”, bo tak można zatytułować spektakl Tercetu, to składanka utworów z lat 70. oraz 80. zaprezentowanych w satyryczno-pastiszowej interpretacji.

W programie, oprócz piosenek włoskich gwiazd (Al Bano & Romina Power, Drupi, Zucchero), pojawią się też melodie hiszpańskie, jak również polskie. W czasie show nie ma miejsca na nudę. – Mnóstwo ruchu, przezabawne kostiumy imitujące gusta minionych lat (w przerysowany sposób), elementy zaskoczenia, aura humoru, kabaretowe piosenki i skecze – oto, czego można oczekiwać, wybierając się na występ tych artystów – zapowiadają organizatorzy. 

Wykonawcy działają wspólnie od 1995 r. To gwiazdy musicali „Kabaret” (Hanna Śleszyńska), „Miss Sajgon”, „Pięciu braci Moe” (Robert Rozmus) i „Chicago” (Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus, Piotr Gąsowski), aktorzy Teatru Telewizji, uczestnicy kabaretowych czy muzycznych przedsięwzięć telewizyjnych, odtwórcy głównych ról w filmach fabularnych lub serialach komediowych.

Jeśli do tego dodamy pełną inteligentnego dowcipu konferansjerkę Piotra Gąsowski, to mamy 1,5 godziny świetnej zabawy. Znani polscy aktorzy we wtorek (8 listopada) wystąpią w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. „Złote przeboje ” rozpoczną się o godz. 19:00. Bilety do kupienia na kupbilecik.pl, biletyna.pl i ebilet.pl.  

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama