– Mecz 22. kolejki PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Effectorem Kielce odbędzie się 31 stycznia o godz. 16:00 w hali Podpromie – poinformował rzeszowski klub.

Rezerwacja biletów rozpocznie się 25 stycznia o godz. 16:00 i potrwa do 30 stycznia do godz. 18:00. Ceny biletów: 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).

– Rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Osoby, które Kart Kibica nie posiadają będą mogły zakupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu – podała Asseco Resovia.

Kasa biletowa czynna jest na 3 godziny przed meczem. Zarezerwowane bilety można odbierać na Wyspie Asseco Resovia w Galerii Rzeszów (pon.-sob 10-18, niedz. 10-16).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Rzeszowski klub prosi kibiców o przynoszenie wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji. Bilety po opłaceniu podczas rezerwacji można także wydrukować w domu bądź odebrać w kasie biletowej przed meczem.

– Zachęcamy grupy zorganizowane do rezerwacji biletów na mecze PlusLigi. Wnioski rezerwacyjne prosimy przesyłać na adres wyspa@assecoresovia.pl. Wniosek powinien zawierać informację, kto wnioskuje o bilety, ilość biletów i kontakt do osoby odpowiedzialnej – poinformował rzeszowski klub.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama