Zdjęcie: KMP Rzeszów

Dzisiaj od godz. 19:30 rusza akcja szukania Mateusza Szylaka. Kto chce pomóc w odnalezieniu 25-latka, niech przyjdzie na Podpromie.

„Kochani, od czasu do czasu trzeba zrobić coś dobrego, a że słyniemy z tego nie po raz pierwszy, liczę na Waszą pomoc. Szukamy zaginionego Mateusza, ruszamy o 19:30 z Podpromia i przeszukujemy bulwary. Weźcie ze sobą latarki, ubierzcie się ciepło i liczymy na Was” – czytamy w wydarzeniu na Facebooku, które utworzyli znajomi Mateusza Szylaka.

„Przyłączyć może się każdy, nie tylko klubowicz, by było nas jak najwięcej. Nie szukajcie wymówek tylko wbijajcie” – apelują przyjaciele 25-latka.

Mateusz Szylak zaginął w Rzeszowie z sobotę na niedzielę. 25-latka poszukuje rzeszowska policja. W środę brzegi Wisłoka przeczesywali strażacy. Na razie nie udało się odnaleźć Mateusza.  O sprawie pisaliśmy TUTAJ, a także TUTAJ i TUTAJ.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jeżeli ktoś zna miejsce pobytu 25-latka lub posiada informacje, które mogłyby się przyczynić do jego odnalezienia, proszony jest kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie, tel. (17) 858 32 24, 858 33 10 lub telefon alarmowy policji – 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama