Zniszczyła nożyczkami 43 samochody. Sąd aresztował ją na trzy miesiące [FOTO]

Chciała zemścić się na ojcu, więc w nerwach złapała za nożyczki i porysowała nimi aż 43 samochody. Sąd nie miał litości – 40-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego została aresztowana na trzy miesiące.

 

W ubiegłym tygodniu do komendy policji zaczęli przychodzić mieszkańcy Leżajska, zgłaszając uszkodzenia swoich samochodów. Nieznany wówczas sprawca, w nocy z 19 na 20 marca, prawdopodobnie ostrym narzędziem, porysował karoserie kilkunastu aut

Okazało się, że za te zniszczenia odpowiedzialna jest 40-letnia kobieta, która przyznała się do porysowania nożyczkami 36 samochodów.

– Kobieta wyjaśniła, że była zdenerwowana i w ten sposób chciała zemścić się na ojcu – poinformowała leżajska policja. Do leżajskiej komendy zgłaszali się właściciele kolejnych zniszczonych pojazdów. Funkcjonariusze udowodnili kobiecie uszkodzenie 43 samochodów.  

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mieszkanka powiatu leżajskiego usłyszała już zarzuty umyślnego uszkodzenia cudzego mienia. Przyznała się do zniszczenia aut. Podczas składania wyjaśnień zeznała, że po kłótni z ojcem zabrała nożyczki i wyszła z domu. Była zdenerwowana i chciała zemścić się na ojcu, dlatego porysowała samochody.

W piątek Sąd Rejonowy w Leżajsku aresztował 40-latkę na trzy miesiące. Grozi jej do 5 lat więzienia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama