Zniszczyła nożyczkami 43 samochody. Sąd aresztował ją na trzy miesiące [FOTO]

0

Chciała zemścić się na ojcu, więc w nerwach złapała za nożyczki i porysowała nimi aż 43 samochody. Sąd nie miał litości – 40-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego została aresztowana na trzy miesiące.

 

W ubiegłym tygodniu do komendy policji zaczęli przychodzić mieszkańcy Leżajska, zgłaszając uszkodzenia swoich samochodów. Nieznany wówczas sprawca, w nocy z 19 na 20 marca, prawdopodobnie ostrym narzędziem, porysował karoserie kilkunastu aut

Okazało się, że za te zniszczenia odpowiedzialna jest 40-letnia kobieta, która przyznała się do porysowania nożyczkami 36 samochodów.

– Kobieta wyjaśniła, że była zdenerwowana i w ten sposób chciała zemścić się na ojcu – poinformowała leżajska policja. Do leżajskiej komendy zgłaszali się właściciele kolejnych zniszczonych pojazdów. Funkcjonariusze udowodnili kobiecie uszkodzenie 43 samochodów.  

Mieszkanka powiatu leżajskiego usłyszała już zarzuty umyślnego uszkodzenia cudzego mienia. Przyznała się do zniszczenia aut. Podczas składania wyjaśnień zeznała, że po kłótni z ojcem zabrała nożyczki i wyszła z domu. Była zdenerwowana i chciała zemścić się na ojcu, dlatego porysowała samochody.

W piątek Sąd Rejonowy w Leżajsku aresztował 40-latkę na trzy miesiące. Grozi jej do 5 lat więzienia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama