Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Chcesz nauczyć się wykonywania skomplikowanych ewolucji na nartach i snowboardzie? Przyjdź w najbliższą sobotę (18 lutego) na rzeszowski snowpark.

Na snowparku, który znajduje się przy rzeszowskiej hali Podpromie, odbędzie się pierwsza impreza z serii SnowKillers, czyli zimowe warsztaty na specjalnie przygotowanych przeszkodach snowparku. Doświadczeni snowboardziści i narciarze będą uczyć wszystkich chętnych wykonywania skomplikowanych ewolucji.

SnowKillers rozpocznie się o 12:00. W ramach imprezy będzie można będzie można przesmarować narty, deskę oraz dowiedzieć się ciekawych informacji na temat konserwacji sprzętu przed jak i po sezonie.

O 13:00 rozpoczną się warsztaty, jak bezpiecznie uprawiać Freestyle, od 13:30 zaplanowano porady serwisowe sprzętu zimowego, a od 14:00 warsztaty proriderami na przeszkodach (nauka i doszkalanie dla początkujących.

Na koniec imprezy, od 16:30, zostanie zorganizowany Jam Session, czyli swobodna jazda wszystkich ucestników na snowparku. Dla najlepszych przewidziano nagrody.  O atmosferę zadba DJ (Satora), fotorelacje i materiał video przygotuje ekipa Xtreme family. Będzie można również zjeść coś z grilla, jak i napić się kawy, herbaty i napoi energetycznych.

SnowKillers jest współfinansowany przez Urząd Miasta w Rzeszowie. W organizację imprezy zaangażowali się także: Active Division, Stowarzyszenie Skatepark Rzeszów i rzeszowski radny Marcin Deręgowski.

Po całodniowych warsztatach możecie zajrzeć do pubu Hokus Pokus (ul. 3 Maja), gdzie odbędzie się after party.

AKTUALIZACJA: Z powodu topniejącego śniegu SnowKillers został odwołany.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama