Zdjęcie: ZTM w Rzeszowie

Od środy do piątku będzie czynny jeden Punkt Obsługi Podróżnego w Rzeszowie. Pasażerowie miejskiej komunikacji będą mogli kupić w nim tylko bilety. 

Zarząd Transportu Miejskiego na trzy dni otwiera dla podróżnych jeden Punkt Obsługi Podróżnego przy ul. Lisa-Kuli 20. POP ten będzie czynny od środy do piątku (1-3 kwietnia) w godz. 8:00 – 15:00. Będzie można w nim kupić tylko i wyłącznie bilety. Nie będzie możliwości złożenia wniosków i reklamacji oraz wyrobienia Rzeszowskiej Karty Miejskiej.

– POP uruchamiamy na prośbę mieszkańców, szczególnie seniorów, którzy mieli problemy z zakupem biletów w biletomatach – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

W punkcie będą mogły przebywać tylko dwie osoby. Będą one wyposażone w rękawiczki, maseczki i środki dezynfekujące. – Mieszkańców również prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz stosowanie się do informacji przekazywanych przez  pracowników ZTM – apeluje rzecznik Chłodnicki. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Warto wspomnieć, że zarówno bilet okresowy, jak i jednorazowy można poza POP-em kupić także w biletomatach stacjonarnych (okresowy) i w autobusach (jednorazowy, okresowy) oraz w sklepie internetowym ebilet.erzeszow.pl oraz w aplikacji „zbiletem.pl”.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama