Zdjęcie: Twitter.com / Speedway Stal Rzeszów
Reklama

Speedway Stal Rzeszów otworzy dzisiaj (14 sierpnia) bramy Stadionu Miejskiego przy ul. Hetmańskiej. Będzie można zapalić znicz w związku ze śmiercią Tomasza Jędrzejaka.

“Dziś o godzinie 20:00 będzie możliwość wejścia na Stadion Stali, aby wspomnieć Tomka, pomodlić się i zapalić znicz. Spotykamy się na linii start-meta. Wejście bramą wjazdową od ulicy Hetmańskiej. W przypadku zamkniętego wejścia na tor, widzimy się przy parku maszyn” – poinformował rzeszowski klub na swoim Twitterze.

W związku ze śmiercią Tomasza Jędrzejaka najbliższa kolejka Ekstraligi Żużlowej rozpocznie się minutą ciszy. Zarząd Ekstraligi zapowiedział, że podczas całych zawodów nie będzie muzycznej i artystycznej oprawy. Władze spółki zarekomendowały, by zawodnicy podczas meczów zbliżającej się kolejki założyli czarne opaski żałobne na ramię. 

Ciało Tomasza Jędrzejaka, żużlowca Speedway Stali Rzeszów, znaleziono we wtorek rano w jego domu. Żużlowiec prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Tomasz Jędrzejak miał 39 lat. Urodził się w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwsze żużlowe szlify zebrał w miejscowej Iskrze. W jej barwach też zdał egzamin na licencję w 1995 roku.

Największym sukcesem Jędrzejaka było mistrzostwo Polski w 2012 roku. W 2017 roku dołączył do drugoligowej Speedway Stal Rzeszów. Wcześniej przez długie lata jeździł w Sparcie Wrocław. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.