Nagranie z awantury kiboli Stali Rzeszów i Resovii na Rynku [VIDEO]

9
Zdjęcie: Youtube.com / Czarni 1910 Jasło Tv
Reklama

Chuligani Stali Rzeszów i Resovii w sobotni wieczór urządzili sobie ustawkę na Rynku. W sieci pojawiły się nagrania, na którym widać burdy. 

O ustawce kiboli, jako pierwsi, poinformowaliśmy TUTAJ. Na razie wiadomo, że w wyniku chuligańskich porachunków jedna osoba została ranna. Świadkowie twierdzą, że w awanturze uczestniczyło około 100 kiboli i rozpętali ją szalikowcy Stali Rzeszów.

Na Rynku momentalnie pojawili się policjanci. – Nikogo jednak nie zatrzymaliśmy. Uczestnicy awantury zdążyli uciec – mówili nam po północy rzeszowscy funkcjonariusze, którzy teraz analizują zapisy miejskiego monitoringu, by zidentyfikować chuliganów. 

W środowisku kiboli krążą informacje, że chuligani Stali złamali tzw. pakt poznański z 2004 roku. To wtedy bandyci w szalikach większych polskich klubów zawarli „porozumienie”, nakazujące walkę bez sprzętu, tylko i wyłącznie na gołe pięści. Kibole regularnie jednak łamią te „zasady”. 

W internecie pojawił się filmy, na który widać, jak kibole Stali biegną za pseudokibicami Resovii, uciekającymi w kierunku ul. Kościuszki. Niektórzy byli zamaskowani. W innej części nagrania widać, jak z ogródków w Rynku uciekają klienci, bo chuligani obrzucają się krzesłami. 

Uwaga, na filmie padają wulgaryzmy.

(ram) 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

9 KOMENTARZE

  1. Jak policja ma ich złapać jak służy ich 4 na całe miasto, takie są realia, a w dzień w budynku KMP i KWP siedzi ich setki i przewalaja papieru z jednej kupki na drugą, że a na miasto ponad 200 tyś. Wyjeżdża 2 lub 3 patrole przecież to jest kpina

  2. Policja nikogo nie złapała?! A od czego są monitoringi?? Zebrać nagrania z kamer ze wszystkich budynków z rynku i okolic, a później zamknąć tą patologię!

  3. Czemu wszyscy kibole to tacy kryptogeje z martwicą mózgu? O co w tym chodzi? Jakaś trauma z dzieciństwa przez ojców, którzy ich walili w kakao?

  4. Na pięści i na gołe klaty!Patolgia widać że matka i ojciec się nie interesował co pociecha robi i z kim przystaje synuś w bandytyzm poszedł a nie prawdziwe kibicowanie zamknąć to towarzystwo i to bezwzględnie może podziała jak popierdzi w pasiaki przez miesiąc.

Comments are closed.