Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Daria Zawiałow, jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej, powraca na Rzeszowskie Juwenalia!

„Ta utalentowana artystka wyczaruje dla was niezapomnianą atmosferę swoimi przebojami” – organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów (10-11 maja) poinformowali o kolejnej gwieździe na tegorocznym święcie studentów Politechniki Rzeszowskiej i rzeszowskiej WSPiA. 

Daria Zawiałow wystąpi 10 maja na głównej scenie. Wokalistka powraca na Rzeszowskie Juwenalia, była jedną z gwiazd imprezy w 2019 roku, rok wcześniej otwierała Koncert Główny Europejskiego Stadionu Kultury, w 2021 roku w „Lukrze” promowała” „Helsinki”.  

Darii Zawiałow wydanymi dotychczas czterema albumami rozkochała w sobie tysiące fanów. W 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!”, dwa lata później wydała „Helsinki”- najlepszy album 2019 roku w kategorii „Album roku Pop Alternatywny” nagród Fryderyki.

Kolejne dwa albumy „Wojny i noce” (2021) i „Dziewczyna pop (2023) potwierdziły, że 31-letnia Zawiałow nie schodzi z muzycznego topu. Zagrała na największych polskich festiwalach: Pol’and‘Rock, Open’er, Orange Warsaw, Kraków Live, Męskie Granie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Przepustką do wielkiej kariery dla Darii Zawiałow był program „Szans na sukces”, który wygrała w 2009 roku, wystąpiła później w Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a kolejnych latach próbowała sił w programach „Mam talent!” oraz „X Factor”.

Daria Zawiałow jest już piątą ogłoszoną gwiazdą 29. edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Wcześniej informowaliśmy, że wystąpią na nich: „Żabson”, Kwiat Jabłonihip-hopowy PRO8L3M i Golec uOrkiestra. Juwenalia odbędą się na miasteczku akademickim PRz. 

Bilety i karnety są w sprzedaży na stronie: www.ebilet.pl. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama