Do 30 listopada Estrada Rzeszowska przyjmuje zgłoszenia rodziców, którzy chcą być ich dzieci zostały obdarowane prezentami podczas wizyty Świętego Mikołaja na rzeszowskim Rynku.
Święty Mikołaj odwiedzi Rzeszów w sobotę, 3 grudnia. Zostanie on powitany na kolorowej, mikołajkowej paradzie, która ruszy z okolic fontanny multimedialnej i przejdzie ulicami 3 Maja i Kościuszki – na Rynek. Tam brodaty i jego pomocnicy rozdadzą dzieciom prezenty.
– Każdy chętny maluch będzie mógł spotkać się ze Świętym Mikołajem, usiąść mu na kolanach i na ucho opowiedzieć o wszystkich swoich najskrytszych marzeniach – zapowiada Estrada Rzeszowska, organizator wizyty Świętego Mikołaja.
Rodzic, który chce, by jego dziecko otrzymało prezent od Św. Mikołaja, może przesłać zgłoszenie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, treści imię i nazwisko dziecka, numer telefonu do rodzica.
Bądź na bieżąco.
Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada do godziny 9:00.
Prezenty, którymi dzieci mają być obdarowane, będzie można zostawić w ratuszu (wejście od strony Rynku) 3 grudnia, w godz. 9:00-12:00. Prezenty należy zapakować i zabezpieczyć, podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu na kartce A-4.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.




![Czołowe zderzenie i dwie kobiety w szpitalu. 51-latek wjechał wprost na nie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/wypadek-lopuszka-wielka1-kpp-przeworsk-218x150.jpg)

![Sześć osób w szpitalu po zatruciu czadem. Dramatyczna interwencja strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/sedziszow-mlp-czad-ospsedziszowmlp2-218x150.jpg)


![Straż pożarna postawiona na nogi. Płonęły budynki gospodarcze [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-8-218x150.jpg)







![Trwa obracanie “Karpatki”. Wkrótce drążenie drugiej nawy tunelu na S19 Rzeszów Płd. – Babica [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/karpatka-s19-2026styczen-218x150.jpg)


![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)

![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)











![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)










