Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

9 osób zostało rannych w sześciu wypadkach, do których doszło w Wigilię i Boże Narodzenie na podkarpackich drogach. 

Na szczęście w wypadkach nikt nie zginął. W Wigilię doszło do pięciu zdarzeń, w których ucierpiało siedem osób. W Boże Narodzenie wydarzył się jeden wypadek, ranne zostały dwie osoby. Podczas świąt policjanci zatrzymali 11 nietrzeźwych kierowców. W Wigilię ujawniono sześciu kierowców na “podwójnym gazie”, w Boże Narodzenie – pięciu. 

Policyjna akcja “Boże Narodzenie 2018” na drogach rozpoczęła się już w piątek 21 grudnia i potrwa do końca drugiego dnia świąt. W tym czasie funkcjonariusze odnotowali 16 wypadków, w których dwie osoby zginęły, 22 zostały ranne. Tragicznie zakończył się niedzielny wypadek w Strzyżowie oraz piątkowy w Zwierniku koło Dębicy

W tym czasie policjanci zatrzymali 30 nietrzeźwych kierowców, najwięcej w piątek – 8. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie przypomina, że jeszcze dzisiaj (26 grudnia) do godz. 22:00 obowiązuje zakaz ruchu dla pojazdów powyżej 12 ton. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. No i co z tego !
    Akcje- przypominanie – prośby – apele a matolstwo dalej na podwójnym gazie i to trwa cale lata co święta i co dalej ?
    O i tu jest pytanie a może tak –
    zabieranie prawka np.na 6 miesięcy i batożenie na centralnym placu pod ratuszem dla przykładu a co można czy nie co kto zaprotestuje ?

Comments are closed.