Rzeszowski wokalista Arek Kłusowski przygotowuje się do swojej debiutanckiej płyty. Teraz nagrał singiel „Try” z trójmiejskim producentem Maciejem Milewskim, znanym jako MaJLo.

[Not a valid template]

 

– Poznaliśmy się w wirtualnej strefie i postanowiliśmy zrobić coś razem. Maciek stworzył pomysł muzyczny, ja opracowałem do niego linie wokalne, następnie powstał aranż. I postanowiliśmy ją wydać – mówi 24-letni Arek Kłusowski.

„Try” to singiel będący efektem współpracy rzeszowskiego wokalisty z MaJLo, który na swoim koncie ma debiutancką EPkę „Reverse”. Jej premiera odbyła się pod koniec 2015 roku.  Arek i MaJLo prezentowali singiel „Try” już w telewizjach śniadaniowych, m.in. w „Dzień Dobry TVN”.

Tekst do „Try” napisała Dorota Theisebach, która w Arkiem Kłusowskim wystąpiła w trzeciej edycji „The Voice of Poland”. Arek zajął w programie trzecie miejsce.

Pochodzący z Rzeszowa wokalista zapowiada, że wiosną tego roku ukaże się jego debiutancka płyta, której producentem jest Michał Wasilewski z zespołu xxanaxx. – Będzie to bardzo emocjonalna muzyka. Słuchacze ocenią, jaka to stylistyka – nie zdradza szczegółów Arek Kłusowski.

Arek Kłusowski skończył rzeszowską Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. W tej chwili mieszka w Warszawie. Od kilku lat organizuje koncerty i przedstawienia jako szef Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. Arek jest także organizatorem festiwalu „Rzeszowskie Święto Wokalne”.

Arek zagrał już ponad 500 koncertów. Na scenie występował m.in. z Justyną Steczkowską, Ewą Farną, zespołem Dżem, Afromental.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama