Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News

Charytatywne aukcje to nieodłączna część Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdź, co w tym roku oferują rzeszowscy politycy, regionalni pasjonaci oraz firmy. 

Już w niedzielę (12 stycznia) odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Rzeszów, podobnie, jak w ubiegłych latach, także włącza się w organizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia. O szczegółach imprezy, która z okazji 28. Finału WOŚP odbędzie się na rzeszowskim Rynku, pisaliśmy TUTAJ.

Finał WOŚP to jednak nie tylko same koncerty, ale także charytatywne licytacje. Od lat bierze w nich udział także Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa. Nie inaczej jest w tym roku.

– Prezydent na aukcję WOŚP postanowił przeznaczyć brązowy medal, który otrzymał od siatkarek Developresu. Dziewczyny wywalczyły go w sezonie 2018/2019, pokonując w hali Podpromie Chemik Police. To był ich drugi brąz zdobyty w Lidze Siatkówki Kobiet – wyjaśnia Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Medal można licytować na specjalnej aukcji na Allegro, dostępnej TUTAJ. Cena wywoławcza medalu wynosi 500 zł. 

Na Allegro w szczytnym celu „wystawił” się także rzeszowski poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyljusz. Co zaoferował w zamian za wielkie serce i szczodry portfel? Kolację w wybranej restauracji w Rzeszowie z terminem do uzgodnienia ze zwycięzcą licytacji. 

– Co roku razem z całą rodziną włączamy się w tę niezwykle ważną i potrzebną akcję.  Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w licytacji mojej aukcji, której zwycięzca będzie mógł spotkać się ze mną podczas miłej kolacji i porozmawiać na różne tematy, nie tylko te związane z polityką – zachęca Paweł Poncyljusz. 

Aukcję z Poncyljuszem w roli głównej można znaleźć TUTAJ. 

Jeśli wolicie pomagać i w zamian za to spędzić aktywnie czas, tu poleca się Marta Niewczas, sześciokrotna mistrzyni w karate tradycyjnym, była rzeszowska radna. Co oferuje za wielkie serducho? To, na czym Niewczas zna się najlepiej, czyli trening personalny. Biorąc udział w jej aukcji odchudzisz w szczytnym celu nie tylko swój portfel, ale jest szansa na to, że również i ciało. Link do aukcji można znaleźć TUTAJ. 

Kolejną ciekawą aukcją jest ta, którą wspólnie zorganizowało G2A i youtuber DisStreamem. Po pierwsze, do wygrania jest możliwość zwiedzenia firmy w Rzeszowie z youtuberem i możliwością skorzystania ze wszystkich atrakcji jakie oferuje G2A (masaże, bilard, piłkarzyki, konsole, kantyna) oraz przejazd mustangiem z Disem. 

Po drugie, organizatorzy licytacji zapewniają bilet na pociąg z dowolnego miejsca w Polsce, przejazd taksówkami po Rzeszowie, nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu, kolację z ekipą G2A i Disem oraz zestaw pamiątek. Link do licytacji TUTAJ. 

Ciekawą aukcję na 28. Finał WOŚP oferuje także Katarzyna Hadała, która prowadzi bloga “Lotnicze podkarpackie”. Dzięki jej współpracy z Ośrodkiem Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce, można licytować lot prawdziwym symulatorem lotu. Aukcja na stronie aukcje.wosp.org.pl. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama