Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

To teraz najgorętsze miasto na politycznej mapie Polski. Kto zostanie prezydentem Rzeszowa? Kto przekona wyborców i czym? W sobotę (5 czerwca) wieczorem w TVN24 druga debata z kandydatami. 

Kampania jest już na finiszu, a walka toczy się o każdy głos. Przedterminowe wybory prezydenckie w Rzeszowie odbędą się 13 czerwca. Ich termin został przełożony z 9 maja ze względu na sytuację epidemiczną w kraju.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W wyborach startuje czterech kandydatów: Konrad Fijołek, kandydat opozycji; Ewa Leniart, kandydatka PiS; Marcin Warchoł, kandydat popierany przez byłego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca oraz Grzegorz Braun, kandydat Konfederacji.  

Transmisja z drugiej debaty „Bitwa o Rzeszów. Czas Decyzji” odbędzie się w sobotę (5 czerwca) o godz. 20:00 na antenie TVN24 i TVN24 GO. Wezmą w niej udział wszyscy kandydaci. Program poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz. 

Od ok. 21:10 w drugiej części programu gośćmi będą komentatorzy – dziennikarze oraz politolodzy. To już druga debata z kandydatami w TVN24. Pierwsza odbyła się 2 maja. W niedzielę (6 czerwca) odbędzie się też debata w Radio Zet, a 10 czerwca w radiu RMF FM.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama