Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Są jeszcze bezpłatne wejściówki na film „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, do którego muzykę napisał Tadeusz Nalepa. Seans na Breakout Days 2021.

Początek Breakout Days w Rzeszowie w najbliższy czwartek. To 12. edycja festiwalu poświęconego Tadeuszowi Nalepie, ojcu polskiego bluesa. Jedną z gwiazd imprezy będzie Ørganek. Wydarzenie zapowiadaliśmy – TUTAJ.
 
Breakout Days to jednak nie tylko koncerty. Estrada Rzeszowska, która organizuje festiwal, nadal rozdaje bezpłatne wejściówki do kina Zorza na „Zabij to i wyjedź z tego miasta” z muzyką Tadeusza Nalepy.
 
Projekcja odbędzie się w sobotę o godz. 17:30. Bilety można pobrać ze strony Estrady Rzeszowskiej.
 
Także w sobotę na ulicy Jagiellońskiej, która ma stać się deptakiem, o czym informowaliśmy – TUTAJ, urządzony zostanie PARK(ing) Day. – Będzie można odpocząć na leżaku z lemoniadą w ręku i przy dźwiękach DJ-a Beshkee – zapowiadają organizatorzy.
 
Dodatkowo w sobotę – przed Gary Moore Tribute Band – zagra na parkingu Biura Wystaw Artystycznych Piotr Krakowski, kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista i producent muzyczny, który występuje pod pseudonimem Jutuber. Krakowski, czerpiąc z tradycji bluesowej, śpiewa o ekologii, ociepleniu klimatu, i polityce.
 
Początek koncertu o godz. 20:00.
 

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: