Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Dla kogo jest „Toast Urodzinowy”? Na pewno nie dla mieszkańców – pisze w liście do Rzeszów News jeden z naszych Czytelników.  

Działanie Estrady Rzeszowskiej i organizacja w tym roku „Toastu dla Tomasza Stańki” to absolutny skandal. Ta instytucja nie ma żadnej koncepcji na cykliczną organizację tego typu imprez. Panowie i Panie z Estrady, czy macie pojęcie, ile osób chciało zobaczyć takich muzyków na żywo?
 
Jak robimy bezpłatnie koncerty, to chyba logiczne, że dajemy wszystkim możliwość skorzystania i posłuchania tej klasy muzyków. Tak było w 2019 roku pod fontanną multimedialną i było super. Takich miejsc jest pełno w mieście i to nawet z gotową sceną. Naprawdę nie wiecie, gdzie to zorganizować?
 
Mieliśmy niebywałe szczęście, że w naszym mieście urodził się Tomasz Stańko. Mamy jeszcze jedno szczęście, że Pani Ania Stańko [córka nieżyjącego wirtuoza trąbki – przyp. red.] angażuje się w organizację tych koncertów. Bez niej nie byłoby tego wydarzenia.

Niestety, mamy pecha, że organizatorem takich koncertów jest Estrada Rzeszowska, która w żaden sposób nie potrafi cieszyć się wszystkim mieszkańcom z „Urodzinowego Toastu Tomasza Stańki”.
 
Osobiście czekam na bogatą relację fotograficzną nie tylko muzyków, ale również publiczności. Zastanawiam się, czy będą tam np. pracownicy Estrady Rzeszowskiej, Urzędu Miasta, Urzędu Wojewódzkiego itd.

To jest jakaś paranoja.

Czytelnik Rzeszów News (imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama