Jedna z najlepszych rolkarek na świecie pochodzi z Rzeszowa. Najnowszy film z udziałem Eweliny Czapli bije rekordy oglądalności w sieci.

[Not a valid template]

 

Film to tak naprawdę reklama niemieckiej firmy Powerslide, która zajmuje się produkcją rolek. Jest ona jednym ze sponsorów Eweliny. I pomimo, że pod swoją opieką ma także zawodników m.in. z Włoch czy Ukrainy, nasz zachodni sąsiad zdecydował się na reklamę z udziałem rzeszowianki.

– To nie pierwszy taki przypadek. Zdarzało mi się już występować w tego typu spotach. Jazda na rolkach nie jest popularną dyscypliną sportu, ale faktem jest, że Polska ma w nim dość silną reprezentację – mówi nam 19-letnia Ewelina Czapla.

Na pomysł nakręcenia filmu wpadł znajomy Eweliny z Bristolu. Od dawna chciał stworzyć jakiś obraz z jej udziałem. – A że łatwiej było ściągnąć mnie tam niż jego z całym sprzętem do Polski, zdjęcia nakręciliśmy latem w Bristolu właśnie – wyjaśnia Ewelina.

Plenery, w których powstał spot, wybierał znajomy rolkarki. Po prostu musiały się ładnie prezentować przed kamerą. Wszystkie ewolucje wykonane na filmie to już inwencja samej sportsmenki. – Nie było łatwo. Szczególnie przy slalomie. Ten najlepiej wykonuje się na gładkiej powierzchni, ale mój znajomy postawił na ładny krajobraz, więc nie dałam z siebie wszystkiego – żali się trochę Ewelina.

Anonimowa nie jest

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Film z jej udziałem w sieci został umieszczony zaledwie kilka dni temu, a już bije rekordy oglądalności. W ciągu niespełna tygodnia obejrzało go już ponad 80 tys. osób. – Może nie jestem anonimową zawodniczką, ale sądzę, że ten rekord zawdzięczamy również genialnemu, w pełni profesjonalnemu montażowi – dodaje skromnie rzeszowska rolkarka.

Sama często ogląda w internecie podobne filmiki, ale przyznaje, że zazwyczaj ich oglądalność sięga tysiąca odsłon. Dobrze zrobiony dobija do 5 tys. odwiedzin.

Ewelina Czapla to jedna z bardziej utytułowanych zawodniczek freestyle’owych na świecie. W Pucharze Świata w speed slalomie była najlepsza m.in. w Korei i Hiszpanii. W Moskwie zdobyła II miejsce. Jednak za swój największy sukces uważa zwycięstwo na Mistrzostwach Polski w 2013 roku. Jazdę na rolkach trenują także jej dwie siostry: Justyna i Paulina. Co razem i z Andżeliką Prucnal potrafią? Zobaczcie TUTAJ.

19-letnia obecnie Ewelina jest na I roku studiów na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku nauczanie języków obcych. Właśnie szykuje się do sesji. Ze sportu jednak nie zamierza rezygnować. Istnieje więc szansa, że w przyszłości będzie najbardziej odjazdową nauczycielką języków obcych w Polsce. Najbardziej odjazdową na rolkach rzecz jasna.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama