Fot. Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciu Ralph Kaminski

G2A Arena w Jasionce podała dokładną rozpiskę występów artystów na pierwszej edycji Fibrain Art Festival. Mamy dla Was zaproszenia na kulturalną fiestę!

Jak już informowaliśmy, Fibrain Art Festival, któremu patronuje Rzeszów News, odbędzie się 18 marca (sobota) w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa. Na scenie wystąpią: Ralph Kaminski, Luxtorpeda, Karaś/Rogucki i Anka. 

– Będzie to nie lada gratka dla fanów muzyki – zapewniają organizatorzy. 

Jako pierwsza na scenę, o godz. 18:00, wejdzie Anka, znana z występów w Ich Troje. O 19:00 rozpocznie się koncert Luxtorpedy, od 20:30 scena należeć będzie do Karasia i Roguckiego. Festiwal zakończy Ralph Kaminski. Jego występ zaplanowano na godz. 22:00.  

Publiczność do G2A Arena będzie wpuszczana od godz. 17:00. Partnerem tytularnym festiwalu został Fibrain, a partnerem honorowym jest miasto Rzeszów, które coraz częściej wspiera wartościowe projekty muzyczne. 

Wciąż można kupować bilety na Fibrain Art Festival, są one dostępne na kupbilecik.pl i ebilet.pl. Istnieje również możliwość kupna biletów grupowych.

Zaproszenia

Mieliśmy dla Was trzy zaproszenia na Fibrain Art Festival. Aby je otrzymać, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kto był muzyczną gwiazdą podczas oficjalnego otwarcia G2A Arena w Jasionce i w którym to było roku?

Na odpowiedzi czekaliśmy do soboty, 4 marca, do godz. 12:00. Prawidłowa odpowiedź to: Justyna Steczkowska. G2A Arena otwarto w 2016 roku. Bilety otrzymują: Damian Machowski, Inga Safader-Powroźnik i Kamil Drozd. 

redakcja@rzeszow-news.pl              

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama