Zdjęcie: Pixabay

Osiem drużyn weźmie udział w turnieju Kinguin Gamer Lan, który w weekend (10-11 czerwca) odbędzie się w centrum handlowym Millenium Hall w Rzeszowie.

Przed graczami kolejna dawka emocji – tym razem w Counter-Strike: Global Offensive. Finałową fazę rozgrywek turnieju Kinguin Gamer Lan będzie można zobaczyć na żywo w Millenium Hall. Wstęp bezpłatny, a podczas rozgrywek masa konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Finał rozgrywek Kinguin Gamer Lan w CS: GO rozpocznie się w sobotę o godz. 10:00. Łącznie w finałowej fazie turnieju zobaczyć będzie można osiem drużyn. W akcji zobaczycie m.in. Pompa Team Yellow, Pompa Team Black, Samsung4Gamers by Inetkox.

Ponadto w czasie imprezy będzie można spotkać m.in. „TheNitroZyniak” i jednego z najbardziej pozytywnie zakręconych osób YouTube – „IsAmUxPompa”.

Imprezę poprowadzą: Filip „Testree” Mątowski oraz jeden z najpopularniejszych duetów „Inetkoxtv” – sławni w Polsce streamerzy, czyli Patryk „easy” Dzięcioł oraz Paweł „Saju” Pawelczak.

Komentatorami rozgrywek lanowych będą eksperci ESL Polska – wzajemnie uzupełniający się Maciej „Morgen” Żuchowski oraz Kuba „Kubik” Kubiak. Analizowaniem meczów zajmą się znani jeszcze z czasów Counter-Strike 1.6, reprezentanci „Venatores”: Adam „destru” Gil oraz Sebastian „dark” Babiński.

Wszystkie drużyny mają o co grać, bo pula nagród w turnieju sięga wartości 15 tys. zł. – Szykuje się więc zacięta rywalizacja na wysokim poziomie – przewiduje Karolina Orzech z Millenium Hall.

IWONA RADLIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama