Zdjęcie: Pixabay

Podkarpaccy raperzy dadzą koncert dla Kina Zorza i domów dziecka w Rzeszowie. Transmisja na żywo 26 grudnia o godz. 19:00.

Zorza pozostaje zamknięta od połowy października. Dlatego przeżywa poważny kryzys. O finansowych tarapatach kina i możliwości kupna biletów-cegiełek pisaliśmy wielokrotnie, między innymi – TUTAJTUTAJ

Teraz kinu studyjnemu w Rzeszowie pomogą podkarpaccy raperzy. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zagrają koncert na rzecz Zorzy oraz domów dziecka, których podopieczni po ustaniu pandemii obejrzą przy ul. 3 Maja niejeden wspaniały film. 

– Pomysł na całe wydarzenie wyszedł od Bartosza „ Bogdana” Bobyka, który wraz z Konradem „Zaborem” Zaborowskim nakręcili w tym roku klip rapowy w Kinie Zorza – mówi Marcin Majewski, który pod szyldem One Life Studio w Rzeszowie organizuje wydarzenie. Teledysk nagrany z sentymentu do starych kin prezentowaliśmy 4 sierpnia

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W czasie koncertu, który 26 grudnia od godz. 19:00 transmitowany będzie na kanale One Life Studio na YouTube, można przekazywać datki do specjalnie utworzonej zrzutki. Za uzbierane pieniądze raperzy kupią bilety-cegiełki dla Zorzy, które przekażą podopiecznym domów dziecka.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli: Majka x Zabor, DJ MRK x Pejdżer, DJ MRK x Aga Walczak, Komar EROES x Najduch EROES, Bejs x Cza Plon, Jesioł, Siedemnastka Label, YongSoul x Mr. Paul, Yelly, Zwierzak.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama