Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Klub Inspire Rzeszów Toastmasters zachęca do udziału w spotkaniu specjalnym, na którym można poznać umiejętności z zakresu wystąpień publicznych, poprawnego mówienia, poruszania się na scenie, a także przewodzenia zespołem. Gościem spotkania będzie Paweł Pabian. 

Spotkanie „Łap Inspiracje” odbędzie się we wtorek 21 listopada na Politechnice Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy w budynku V. Początek o 18:00.

Klub Inspire Rzeszów Toastmasters działa od lutego 2014 r. Jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit Toastmasters International, która powstała w 1924 r. w Kalifornii. Zrzesza ponad 280 tysięcy członków, w 13,5 tysiąca klubach na terenie 116 krajów. 

Obecnie zespół Inspire Rzeszów Toastmasters liczy 15 osób, wśród których znajdują się przedstawiciele rzeszowskich przedsiębiorstw, urzędów, mediów oraz środowiska akademickiego i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

– Nasi członkowie to laureaci ogólnopolskich konkursów w wystąpieniach publicznych organizowanych przez Toastmasters International – podkreśla Wojciech Hanas z Inspire Rzeszów Toastmasters.

W pracę nad cotygodniowymi spotkaniami (każdy wtorek) włącza się cały zespół, pełniąc różne funkcje, np. mówcy, głównego oceniającego, czy kontrolera czasu, płynności i gramatyki. – Występując, obserwując, słuchając, udzielając informacji zwrotnej każdy członek klubu ma okazję do rozwoju – dodaje Hanas. 

Uczestnictwo w Inspire Rzeszów Toastmasters ma pomóc w realizacji celów zawodowych, jak i prywatnych. Dobra komunikatywność, umiejętności tworzenia zespołów, pracy z ludźmi i kierowania nimi to cechy coraz częściej wymagane przez pracodawców.

Doświadczony lider jest atrakcyjną postacią na rynku pracy, a dobry mówca swoją charyzmą i zapałem potrafi porwać tłumy i wiele osiągnąć. – Podczas spotkania specjalnego Inspire Rzeszów Toastmasters chcemy podzielić się potężną dawką motywacji – wyjaśnia Wojciech Hanas. 

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać mowy gościa spotkania Pawła Pabiana, trenera umiejętności osobistych, zapalonego miłośnika gór i przewodnika górskiego. Do Pabiana należy rekord szybkości pieszego pokonania drugiego co do długości szlaku turystycznego w Polsce – Niebieskiego Szlaku Karpackiego o długości 450 km w czasie 164 godzin.

Ponadto, Paweł Pabian w rekordowym tempie zdobył Koronę Szczytów Polski w wersji bez wsparcia (28 szczytów w 110 godzin i 50 minut).

Podczas spotkania „Łap Inspiracje” będzie również możliwość przyjrzenia się pracy kontrolerów czasu, gramatyki i płynności, a nawet wystąpić na scenie podczas konkursu „Gorących Pytań”. Nie zabraknie nagród. Wstęp na „Łap Inspiracje” jest bezpłatny. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama