Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Krzysztof Ścierański
Reklama

Zbliża się wielki finał cyklu „Dobry Wieczór w Kulturą”. W sobotę (21 sierpnia) w Rzeszowie odbędzie się kameralny koncert jazzowy znakomitego kwartetu. 

Do udziału w koncercie zachęca Rzeszowski Dom Kultury, organizator wakacyjnej inicjatywy „Dobry Wieczór z Kulturą”. Kameralne koncerty odbywały się w weekendy w malowniczych i klimatycznych miejscach na terenie rzeszowskich osiedli. Przed publicznością występowali: Paweł Orkisz, Acoustic Space, Mobilna Filharmonia czy Magdalena Białorucka-Ogorzelec.

RDK, powracając do tradycji koncertów jazzowych na osiedlu Biała, przygotował finał cyklu „Dobry Wieczór z Kulturą”. Będzie nim kameralny koncert jazzowy znakomitych muzyków najwyższego formatu, którzy mają w swoim dorobku współpracę i koncertowanie z najwybitniejszymi artystami z całej Polski oraz z zagranicy.

W sobotę (21 sierpnia) o godz. 19:00 na placu zielonym przy ul. Kardynała Karola Wojtyły na osiedlu Biała na scenie wystąpią: basista Krzysztof Ścierański, klawiszowiec Zbigniew Jakubek, saksofonista Michał Kobojek oraz pochodzący z Izraela perkusista Shachar Elnatan. Udział w koncercie jest bezpłatny. Rejestracja uczestników na miejscu imprezy.

Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Zbigniew Jakubek

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: