Fot. Monolith Films. Na zdjęciu film "Iluzja 2"
Reklama

– Zainteresowanie kinem samochodowym przerosło nasze oczekiwania – mówią organizatorzy. W piątek ruszyła sprzedaż biletów na kolejne seanse w Rzeszowie.

Spotkania z Kinem Samochodowym odbędą się na parkingu przy hipermarkecie Auchan w Krasnem. Bilety na seanse 5 czerwca rozeszły się w niespełna 6 godzin. Zaplanowano dodatkowe projekcje. W puli jest 200 wejściówek. 

Filmy, które zostaną zaprezentowane na ekranie o powierzchni 100 m kw., rzeszowianie wyłonili w ankiecie na Facebooku. Niekwestionowanym zwycięzcą ankiety okazało się „Boże Ciało”, które 5 czerwca będzie można z samochodu zobaczyć od godz. 21:00. Tego samego na minutę przed północą rozpocznie się „Bodyguard: Zawodowiec”. 

Trzecia i czwarta na liście ankiety były: „Iluzja 2″ i „La La Land” (odpowiednio 140 i 120 głosów). I to one zostaną wyświetlone drugiego dnia, czyli w sobotę, 6 czerwca. Pierwszy o 21:00, drugi – o północy. 

Bilety na seans kosztują 40 zł od samochodu. Ich sprzedaż możliwa jest tylko online. Na stronach Going i Empik. Informacje o biletach znajdziecie też na Facebooku wydarzenia. – Nieważne, czy w samochodzie jest dwoje, troje czy czworo pasażerów. Cena pozostanie niezmienna – wyjaśniają twórcy projektu.

Wspólne oglądanie filmów będzie możliwe tylko pod warunkiem zachowaniem dystansu między uczestnikami pokazu. „Widzowie powinni przed, w trakcie, jak również po pokazie, pozostawać w samochodzie lub na wyznaczonym miejscu” – czytamy w komunikacie Ministerstwa Kultury.

Do udziału w pokazach dopuszczono samochody osobowe. Bramy parkingu zostaną otwarte na godzinę przed seansem. Bilety skanowane będą przez zamknięte okno pojazdu (w razie konieczności uchylenia okna widzowie powinni włożyć maseczkę lub przyłbicę).

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: