Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku w Borku Wielkim w powiecie ropczyckim przy wjeździe na autostradę A4. W sobotę w południe doszło tam do zderzenia z udziałem trzech samochodów.

Jak nas poinformowała Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji, kierujący peugeotem, wjeżdżając na autostradę, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z mercedesem. – Samochody uderzyły jeszcze w citroena, który zjeżdżał z A4 – podaje Tabasz-Rygiel.

Ropczyccy policjanci mówią nam, że do wypadku doszło po godz. 12:00 na drodze powiatowej, z której kierowcy wjeżdżają na autostradę.

W zderzeniu samochodów ranne zostały trzy osoby: dwaj pasażerowie mercedesa (67-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego i 29-letni mieszkaniec Wrocławia) oraz pasażer citroena (33-letni mieszkaniec Ropczyc).

Kierowcy byli trzeźwi.

Uwaga, są utrudnienia na A4. Wjazd na autostradę odbywa się jednym pasem. – Pomiędzy Sędziszowem Młp. a Kamionką ruch odbywa się wahadłowo – słyszymy od ropczyckich policjantów, którzy przewidują, że utrudnienia na A4 potrwają do ok. godz. 15:30.

To już czwarty w tym tygodniu wypadek w Borku Wielkim na A4. W poniedziałek doszło tam do trzech wypadków, w których pięć osób zostało rannych a jedna zginęła. O tych zdarzeniach pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.