Po prawie sześciogodzinnej akcji policji, antyterrorystom udało się zatrzymać 25-letniego mieszkańca Jasła, który zabarykadował się w mieszkaniu.

O zatrzymaniu 25-latka poinformowała nas Anna Klee z podkarpackiej policji. – Około godz. 18 podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. 25-letni mieszkaniec Jasła został zatrzymany przez policyjnych antyterrorystów. Podczas policyjnej akcji nikt nie doznał obrażeń – poinformowała Anna Klee.

25-letni mężczyzna zamknął się w mieszkaniu na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kościuszki w Jaśle dzisiaj ok. godz. 13:00. Po mężczyznę przyjechali jasielscy policjanci, którzy mieli go doprowadzić do zakładu karnego. 25-latek miał odsiedzieć karę więzienia za znęcanie się nad byłą konkubiną.

Mężczyzna w mieszkaniu zamknął się razem z matką i babcią. Nie chciał otworzyć drzwi policjantom. 25-latek wyszedł na balkon, trzymając w ręku nóż groził, że zrobi krzywdę sobie i swoim krewnym, po czym wrócił do mieszkania.

Na miejsce przyjechali policyjni negocjatorzy, którzy przez wiele godzin próbowali nakłonić mężczyznę do dobrowolnego opuszczenia mieszkania. Gdy negocjacje nie przyniosły efektu do akcji wkroczyli antyterroryści, którzy zatrzymali 25-latka.

Podczas wielogodzinnej akcji na miejscu byli także przedstawiciele służb ratowniczych oraz strażacy. W bloku został odcięty prąd i gaz.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! 3 zawody, które zmienią świat. Warto wybrać te studia!

001

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama