Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Zaginieni 28-letnia Beata R. i 20-letni Dominik Z., którzy byli poszukiwani przez rzeszowskich policjantów, zostali odnalezieni. 

O zakończeniu poszukiwań kobiety i mężczyzny poinformował nas w poniedziałek (1 czerwca) nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

28-letnia Beata R. we wrześniu ub. r. wyjechała do Niemiec do pracy. Do domu w Rzeszowie miała wrócić w pierwszych dniach maja, co zapowiadała w rozmowie z rodziną. Kobieta jednak nie wróciła, rodzina powiadomiła policję o zaginięciu 28-latki. 

Z kolei 20-letni Dominik Z., mieszkaniec podrzeszowskiej Świlczy, zaginął 25 maja br. Z domu wyjechał elektrycznym rowerem, od jakiegoś czasu planował dłuższą wycieczkę rowerową po Polsce i Europie. Rodzina straciła jednak kontakt z 20-latkiem. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Beata R. i Dominik Z. zostali odnalezieni. – Mężczyzna sam wrócił do domu w niedzielę we wczesnych godzinach porannych, a kobieta w weekend nawiązała kontakt z rodziną poprzez video chat. Ostatecznie nie wróciła do Polski – mówi nadkom. Adam Szeląg. 

Policjanci nadal poszukują dwie inne osoby, które także w ostatnich tygodniach zaginęły: 40-letniego Dominika Jurkiewicza oraz 48-letniego Adama Toczka

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama