Zdjęcie: Materiały WSPiA

Prof. Jerzy Posłuszny, rektor WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, zdecydował, że zajęcia studentów będą odwołane do 29 marca. 

Decyzja rektora zaczęła obowiązywać od środy od godz. 14:00, kilka godzin po tym, gdy rząd zdecydował, że od najbliższego czwartku do 25 marca wszystkie szkoły, uczelnie, przedszkola i żłobki będą zamknięte z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa.

W środę, 11 marca, potwierdzono pierwszy przypadek na Podkarpaciu zakażenia koronawirusem. Dotyczy on 57-letniej mieszkanki Leżajska, która przebywa na oddziale zakaźnym w Łańcucie. W środę odwołanie zajęć ogłosiły Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska. Politechnika zamknęła swoje mury do 10 kwietnia br. 

Prof. Jerzy Posłuszny, rektor WSPiA, zdecydował, że zajęcia na uczelni będą odwołane do niedzieli, 29 marca włącznie. – Okres zawieszenia zajęć w zależności od sytuacji może ulec skróceniu lub wydłużeniu – zastrzega Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA, dodając, że w najbliższym czasie zostanie opublikowane szczegółowe zarządzenie rektora uczelni.  

Studenci i pracownicy WSPiA proszeni są o sprawdzanie informacji przesyłanych za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni oraz e-mailem.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama