Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Uniwersytet Rzeszowski uruchomił sprzedaż biletów i karnetów na tegoroczne KultURalia. W dniach 9-11 czerwca odbędzie się 18 koncertów.

KultURalia 2022, organizowane przez UR, WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania, rozpoczną się w najbliższy czwartek i potrwają do soboty. Impreza odbędzie się na terenie miasteczka akademickiego UR przy ulicy Cichej.

Jak już wcześniej informowaliśmy, na scenie głównej w czwartek wystąpią: Deceaded, Witek Muzyk Ulicy, Łydka Grubasa, Lej mi pół i Zenek Kupatasa. 

W piątek zagrają: Symptone, Maciej Maleńczuk, Nocny Kochanek, Majka Jeżowska, Smolasty oraz Kalmi & Remi. W sobotę: Atmosfear, Pancerny, Jeden Osiem L, Paluch, Marie i Video.

Wstęp na KultURalia jest płatny. Dostępne są bilety i karnety. Bilet jednorazowy normalny kosztuje 30 zł, studenci i uczniowie zapłacą 10 zł. Cena karnetu na trzy dni to odpowiednio: 70 i 25 zł. Sprzedaż biletów i karnetów ruszyła na eventim.pl. 

Bilety kupicie także stacjonarnie w trakcie KultURaliów. Ceny pozostaną te same.

Święto studentów trzech rzeszowskich uczelni rozpocznie się na rzeszowskim Rynku. O godz. 17:00 na scenie wystąpi raper Jacuś. Po symbolicznym przekazaniu przez władze Rzeszowa klucza do bram miasta, studenci wyruszą w barwnym korowodzie na ul. Cichą.

Organizatorzy podali godzinową rozpiskę koncertów na scenie głównej oraz godziny muzycznych atrakcji w strefie klubowej, która będzie otwarta przez trzy dni. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama