Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Datę 27. Rzeszowskich Juwenaliów, które organizuje Politechnika Rzeszowska, już znamy. Wiemy też, kiedy będą KultURalia 2022 Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

27. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się 6 i 7 maja na terenie miasteczka akademickiego PRz. Dotychczas poznaliśmy sześć gwiazd muzycznych: Lady Pank i Hunter oraz Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad i KęKę. Od piątku trwa sprzedaż biletów i karnetów

W tym odbędą się także KultURalia 2022. Po raz dziesiąty organizuje je Uniwersytet Rzeszowski. Wydarzenia towarzyszące ruszają 30 maja i potrwają do 8 czerwca. Wielki Finał Koncertowy potrwa trzy dni. Rozpocznie się 9 czerwca i potrwa do 11 czerwca. 

KultURalia 2022 odbędą się na terenie miasteczka akademickiego UR przy ulicy Cichej. „Czas przeżyć to jeszcze raz! Rzeszowskie KultURalia Studenckie oficjalnie startują! I nie mają w planach zwalniać tempa. Wracają z podwójną siłą” – ogłosili organizatorzy.

Artyści KultURaliów 2022 jeszcze nie są znani. Wiadomo, że 9 czerwca rozpocznie je już tradycyjnie barwny korowód. Studenci spotkają się o godz. 17:00 na Rynku, potem przejdą na miasteczko akademickie UR. Na Rynku zaplanowano także koncert.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama