Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Jamal

Uniwersytet Rzeszowski podał pełną listę wykonawców KultURaliów 2023. Studenci będą się bawić w pierwszy weekend czerwca. 

KultURalia 2023, podobnie jak majowe 28. Rzeszowskie Juwenalia, potrwają dwa dni: w piątek i sobotę (2-3 czerwca). Niedawno podawaliśmy połowę wykonawców, którzy wystąpią na głównej scenie: Young Igi, Opał, Myslovitz, Dziarma i Kuban. 

W środę, 24 maja, organizatorzy KultURaliów podali pełny skład artystów. W pierwszy dzień, oprócz Young Igiego i Opała, wystąpią: Elektryczne Gitary, Jamal, Video i Niebieszczańska. W sobotę zagrają także: Mr. Polska, Miętha i Mati Ważny. 

Piątkowe koncerty rozpoczną się o 19:30, sobotnie – o 18:30. KultURalia są płatne. Dla studentów i uczniów oraz pracowników uczelni karnety kosztują 30 zł, bilet jednodniowy – 20 zł. Pozostali płacą odpowiednio: 65 i 40 zł. Bilety do kupienia na stage24.pl.

Oprócz głównej sceny, w trakcie KultURaliów 2023 czynna będzie także scena klubowa. W pierwszy dzień od godz. 21:00 do 2:00 w nocy, w drugi dzień – od 21:30 do 2:30. KultURalia odbędą się na terenie miasteczka akademickiego UR przy ul. Cichej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Koncerty poprzedzi barwny korowodów studentów, którzy spotkają się 2 czerwca o godz. 17:00 na rzeszowskim Rynku. Tam odbiorą symboliczny klucz do bram miasta, ok. 18:50 wyruszą na teren dwudniowej imprezy. 

KultURalia organizowane są przez trzy rzeszowskie uczelnie: Uniwersytet Rzeszowski, Wyższą Szkołę Prawa i Administracji oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania.

(pol, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama