Rzeszowski Empik zaprasza na spotkania z Natalią Kukulską i raperem Grubsonem. Będą także warsztaty plastyczne w jesiennym klimacie.

[Not a valid template]

 

Spotkanie z Natalią Kukulską odbędzie się w najbliższą sobotę (7 listopada) o godz. 14:30, z Grubsonem 13 listopada o 18:00. Oba spotkania w Empiku w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego.

Natalii Kukulskiej nie trzeba za bardzo przedstawiać. To jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Jest perfekcjonistką – utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję.

W domowym studio nagrań, Kukulska wraz z mężem zajmuje się też produkcją muzyczną. Nagrała 8 solowych albumów z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi-platynowej płyty. Jej solową dyskografię zamyka płyta „Ósmy Plan”, która ukazała się w tym roku.

Natalia Kukulska będzie także gwiazdą PGE Rzeszów Art Festival, który odbędzie się 8 listopada o godz. 19:00 w sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Dąbrowskiego 83). Więcej o tym koncercie TUTAJ.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

GrubSon to jeden z najbardziej wyrazistych i charyzmatycznych wykonawców na polskiej scenie hip-hopowej. „Holizm” to już trzeci solowy projekt rapera. Płyta utrzymana jest w stylu hip-hop, ale zawiera także elementy m.in. soulu, jazzu, elektroniki oraz alternatywy. Projekt wsparli wokalnie Krzysztof Zalewski, Marcelina, Ten Typ Mes oraz Jarecki.

Z kolei 6 i 13 listopada w Empiku w odbędą się Jesienne Prace Plastyczne. O godz. 10:00 rozpoczną się warsztaty plastyczne. Na zajęciach dzieci poznają frotaż, technikę polegającą na odbijaniu przedmiotów o wyraźnej fakturze na powierzchni papieru.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama