Zdjęcie: Piotr Woroniec Jr / Rzeszów News

Uwaga, pasażerowie pociągów. Od najbliższej niedzieli (12 marca) na Podkarpaciu zmieni się rozkład jazdy pociągów POLREGIO spółki Przewozy Regionalne. Pod koniec kwietnia do rozkładu zostanie wprowadzony pociąg relacji Rzeszów Główny – Zamość Główny.

Jak poinformował przewoźnik, zmiana rozkładu jazdy spowodowana jest potrzebą dostosowania się do prac remontowych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej, czyli PKP Polskie Linie Kolejowe.

– Nieznacznym zmianom ulegną czasy kursowania niektórych pociągów – podały Przewozy Regionalne. 

W związku z remontem na linii 101 i całodobowym zamknięciem torowym, na odcinku Jarosław – Horyniec Zdrój – Jarosław w dniach 8-28 maj zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa dla wszystkich pociągów w kursujących na tym odcinku

Od 29 kwietnia do 3 maja po raz pierwszy w tym roku będzie kursował pociąg w relacji Rzeszów Główny – Zamość Główny. Pociąg wyruszy z Rzeszowa o godz.  7:07 i przyjedzie do Zamościa o 12:05. Pociąg powrotny odjedzie z Zamościa o 17:05 i przyjedzie do Rzeszowa o 21:34.

Rozkład jazdy będzie obowiązywać do 10 czerwca. Przewozy Regionalne proszą podróżnych o zapoznanie się ze zmienionym rozkładem jazdy. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych: 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl  

Poniżej, do pobrania, rozkład jazdy pociągów POLREGIO uruchamianych na terenie Podkarpacia.

– Rzeszów – Tarnów – Kraków – Rzeszów – TUTAJ

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Rzeszów –Stalowa Wola – Lublin – Rzeszów – TUTAJ

– Rzeszów – Przemyśl  – TUTAJ

– Rzeszów – Jasło – Gorlice – Rzeszów – TUTAJ

– Rzeszów – Horyniec – Zamość – Rzeszów oraz Przeworsk – St. Wola – Przeworsk – TUTAJ

– Przemyśl – Rzeszów – TUTAJ

– Jasło – Komańcza – Jasło – TUTAJ

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama