Jochen Schops, Piotr Nowakowski i Fabian Drzyzga zostają w Asseco Resovii na kolejne dwa lata. Obaj zawodnicy podpisali nowe umowy z naszym klubem – poinformował Asseco Resovia.

[Not a valid template]

 

Piotr Nowakowski gra w barwach Asseco Resovii od 2011 roku. Jest aktualnym Mistrzem Świata.

– Zdobył z naszym klubem SuperPuchar, dwa złote i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski. Podczas minionego weekendu został wybrany jednym z najlepszych środkowych Final Four Ligi Mistrzów – przypomina rzeszowski klub.

Fabian Drzyzga to także aktualny Mistrz Świata. Do Asseco Resovii dołączył w 2013 r. Ma na swoim koncie SuperPuchar i srebrny medal Mistrzostw Polski. Jest najlepszym rozgrywającym tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Umowę z Asseco Resovią przedłużył także Jochen Schops. „W Rzeszowie czuję się świetnie, chciałbym tu zostać na dłużej” – mówił niedawno w jednym z wywiadów Jochen Schops, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Schops podpisał z klubem nowy, dwuletni kontrakt. W rzeszowskiej drużynie gra od 2012 r. Świętował z nią już mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar a w miniony weekend srebrny medal Ligi Mistrzów.

– Mimo, że zdobył już wszystkie krążki europejskich rozgrywek, to ciągle ma apetyt na więcej. Liczymy, że jego doświadczenie pomoże naszej drużynie w zdobywaniu kolejnych tytułów – podkreśla Asseco Resovia.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama