Przewozy Regionalne wprowadzają promocyjne ceny. Bilety będzie można kupić już za złotówkę. Będzie także pięć nowych połączeń na trasie Przemyśl – Tarnów.

Nowością w rozkładzie jazdy pociągów na Podkarpaciu jest  uruchomienie  przyspieszonego pociągu REGIO pomiędzy Rzeszowem i Przemyślem „Niedźwiadek”, który będzie pełnił rolę dowozu na godz. 7.00 i odwozu po godz. 15.00 pasażerów z aglomeracji rzeszowskiej. – Obsługiwany będzie super nowoczesnym zespołem trakcyjnym 36WE „Impuls” – zapowiadają Przewozy Regionalne.

Nowością będzie również pięć bezpośrednich połączeń w relacji: Przemyśl Gł. – Tarnów – Przemyśl Gł. oraz sześć bezpośrednich połączeń Rzeszów Gł. – Lublin – Rzeszów Gł.

W ofercie będą także połączenia interREGIO Bus w relacji Przemyśl Gł./Rzeszów Gł. – Katowice.

Przewozy Regionalne wprowadzają do internetowej sprzedaży „Super Bilet”. Do kupienia jest już za złotówkę. Do końca stycznia 2014 r. na pasażerach czeka w super cenach prawie 51 tysięcy biletów. Pula biletów za złotówkę jest ograniczona. Na pozostałych „półkach” w tej ofercie bilety są po 9, 19, 29 i 39 zł.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Ceny Super Biletów uzależnione są m.in. od daty podróży, relacji wybranego pociągu i terminu zakupu biletu. Zasada działania nowej oferty promocyjnej jest bardzo prosta: „Super Bilet” jest ważny tylko w konkretnym pociągu interREGIO, na który został kupiony.

Z promocji mogą korzystać również pasażerowie interREGIO busów. Każdy „Super Bilet” jest dostępny także w wersji ulgowej, dzięki czemu posiadacze zniżek ustawowych (np. uczniowie i studenci) mogą podróżować jeszcze taniej. Bilety w promocji w sprzedaży są dostępne od dzisiaj.

Rozkład jazdy pociągów zawierający zmiany czasowe na poszczególnych liniach sprawdź TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama