Pan Maciej pięciomilionowym pasażerem Ryanaira na lotnisku w Jasionce

Reklama

Voucher na dwa bilety z i do Rzeszowa dla Macieja Pyry. To on we wtorek został 5-milionowym pasażerem Ryanaira, odprawionym na lotnisku w Jasionce.

 

Zdjęcia: Tomasz Kuśnierz / Port Lotniczy  Rzeszów-Jasionka

Z tej okazji wszystkich uczestników rejsu nr FR2137 do Londynu poczęstowano okolicznościowym tortem. Maciej Pyra, jubileuszowy pasażer, mieszkaniec Jarosławia, do stolicy Wielkiej Brytanii udał się z całą rodziną, by odwiedzić mieszkającego tam ojca oraz znajomych – sam przez 10 lat pracował w Anglii.

Pan Maciej otrzymał od Ryanaira voucher na dwa bilety z i do Rzeszowa w dowolnym kierunku obsługiwanym przez irlandzkiego przewoźnika.  

Ryanair zadebiutował w Rzeszowie w 2005 roku, zaczął lotów do Londynu (Stansted), potem otworzył kolejne rejsy. Najwięcej osób z Ryanairem (433 tys.) podróżowało z i do Rzeszowa w 2018 roku. – Mam nadzieję, że kolejne miliony pasażerów Ryanaira na naszym lotnisku będziemy odliczać jeszcze szybciej – mówi Adam Hamryszczak, prezes lotniska. 

Irlandzka linia obecnie oferuje z Jasionki loty do wspomnianego Londynu (Stansted – codziennie i Luton – dwa razy w tygodniu), Dublina (trzy razy w tygodniu), Manchesteru, Bristolu i East Midlands (po dwa razy w tygodniu). Od czerwca do września 2023 r. dodatkowo będą loty do chorwackiego Zadaru.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama