Zdjęcie: Fot. Robert Neumann / Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Kolejna odsłona promocji „Parking za 1 zł” w podrzeszowskim Porcie Lotniczym. Tym razem dotyczy wszystkich czarterowych lotów do Marsa Alam, kupionych między 15 listopada a 15 grudnia. Zaoszczędzić można nawet 148 zł.

Z promocji skorzystają osoby, które lecą na zimowy urlop z Jasionki do Marsa Alam w południowo-wschodniej części Egiptu, organizowany przez biuro podróży „Coral Travel” i kupią wycieczkę w promocyjnym okresie.

– Po przylocie należy zgłosić się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu z widoczną datą w terminie objętym promocją – wyjaśniają przedstawiciele Portu Lotniczego w Jasionce. 

Przy podróży do 8 dni pasażerowie zapłacą za parking 1 zł (zamiast 99 zł), zaś do 15 dni – 1 (a nie 149 zł). Dłuższe pobyty nie są objęte promocją. Szczegóły akcji określa regulamin dostępny na stronie internetowej lotniska.

Czartery do egipskiego kurortu w Riwierze Morza Czerwonego startują 21 grudnia, a realizować je będzie Enter Air.

W sezonie zimowym z Jasionki – poza trzema kierunkami do Egiptu – można polecieć jeszcze czarterem do Sri Lanki (od 25 grudnia), albo lotami regularnymi do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama