Reklama

Piłkarze Stali Rzeszów i Resovii Rzeszów wzięli udział w nietypowym projekcie przeciwko nietolerancji i agresji wśród młodych kibiców. Zawodnicy wystąpili w hip-hopowym teledysku.

[Not a valid template]

 

Piłkarze w teledysku byli wspierani przez młodzież ze Szkółki Piłkarskiej Orły Rzeszów oraz Jana Domarskiego, piłkarza-legendę, który w 1973 roku strzelił gola Anglikom na Wembley.

Klip powstał do utworu muzycznego do którego tekst oraz muzykę stworzył coraz bardziej popularny w hip-hopowych kręgach, Bartłomiej Basznianin, znany jako Pajol DP. Oryginalny tekst utworu „Szacunek i Tolerancja” z jego głównym przesłaniem autor doskonale wplótł w ciekawą i wpadającą w ucho muzykę.

Oprócz młodzieży piłkarskiej oraz zawodników Stali i Resovii w realizację projektu zostały zaangażowane podkarpackie modelki.

Teledysk powstał na zlecenie Centrum Szkolenia Sportowego Młodzieży „Orły Rzeszów” jako wiodącego partner projektu „Szacunek i tolerancja to motto młodego kibica” realizowanego w ramach dotacji z programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Za pomysł i realizację klipu odpowiadało rzeszowskie Studio Filmowe Agencji Reklamowej Bogaczewicz.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama