Dzisiaj będzie nieco wspomnieniowo. Okazja ku temu jest dla mnie szczególna – pierwsza rocznica.

Mija dokładnie rok, odkąd zacząłem prowadzić bloga. Po otrzymaniu propozycji od portalu Rzeszów News poczułem się wyróżniony, lecz jednocześnie przyszła refleksja, czy dam radę i czy moje wpisy będą czytane. Tym bardziej, że blogerami były już takie znamienite osoby, jak podkarpaccy europosłowie czy przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa. Tak więc towarzystwo było przednie i ciągle przez ten czas się powiększało.

W ciągu minionego roku zamieściłem 48 wpisów na blogu – starałem się pisać średnio raz na tydzień – poczynając od „Po co nam budżet obywatelski?’ aż do „Podatki w Rzeszowie”. Omawianym tematem było całe spektrum spraw miejskich: budżet obywatelski, kultura, oświata, finanse, estetyka, seniorzy, wyróżnienia, sport, wybory. Nieraz poruszana przeze mnie problematyka była ogólniejszej natury, jak demokracja, przemijanie czy kwestie moralne. Czasami pojawiały się elementy bajkowe.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na pewno satysfakcję i inspirację dawali mi liczni czytelnicy tych wpisów. Pół tysiąca odsłon niektórych tekstów stanowi dla mnie dodatkową motywację do pisania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i informacjami.

Jeszce raz dziękuję wszystkim czytelnikom oraz Redakcji, dzięki której od roku dzień 11 grudnia kojarzy mi się nie tylko z imieninami.

Korzystając z okazji składam wszystkim najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne.

Reklama