Przeciąga się remont przystanków przy ul. Paderewskiego. Pasażerowie nie mają dokąd schronić się przed śniegiem i mrozem.
Remont przy ul. Paderewskiego rozpoczął się w listopadzie ub. r. W jego rezultacie przesunięto wiatę i rozkopano zatoczkę przy przystanku Paderewskiego Osiedle. I na tym roboty stanęły. – Prace zakończono w grudniu. Od tamtej pory ich nie wznowiono – alarmuje Michał, Czytelnik Rzeszów News.
Z jego relacji wynika, że niedogodności spowodowane są nie tylko ograniczonym dostępem do przystanku Paderewskiego Osiedle, lecz także brakiem wiaty przystankowej po drugiej strony ulicy – na przystanku Paderewskiego Sklep. W rezultacie pasażerowie nie mają dokąd schronić się przed śniegiem i mrozem.
Ratusz obiecuje, że już w przyszłym tygodniu wspomnianą wiatę zamontuje. – Jeżeli pogoda na to pozwoli, wznowimy prace remontowe przy ul. Paderewskiego – deklaruje Artur Gernand z biura prasowego rzeszowskiego magistratu.
(cm)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.

![Sprzedawali butle do klimatyzacji. W środku był… cement. Zuchwałe oszustwo ujawnione [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/klimatyzacja-oszusci4-218x150.jpg)







![Ogniste Mikołajki. Mieszkańcy rzucili się do walki z ogniem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/hermanowa-pozar-mikolajki-07-e1765116382384-218x150.jpg)



![W Rzeszowie otwarto wicekonsulat Ukrainy. To pierwsza taka placówka na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/konsulat-ukraina-rzeszow-3-218x150.jpg)

![Nowy most na Sanie już przejezdny. Kluczowa inwestycja dla Podkarpacia otwarta [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/Most-Jaroslaw-2025-7-218x150.jpg)


![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)

![Dostawczak w Jeziorze Solińskim. Internauci snują teorie – nikt nie trafił [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/polanczyk-dostawczy-w-wodzie-06-218x150.png)
















![Kończy się sezon turystyczny w Zamku w Łańcucie. Czeka tam wyjątkowa atrakcja [ZDJĘCIE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/muzeum-zamek-lancut-storczyk-218x150.jpg)



![Wielka kolejowa inwestycja w regionie. Będzie szybszy dojazd z Rzeszowa w Bieszczady [WIZUALIZACJE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/WizualizacjatuneluwKrosnie-218x150.jpg)

![Sprzedawali butle do klimatyzacji. W środku był… cement. Zuchwałe oszustwo ujawnione [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/klimatyzacja-oszusci4-100x70.jpg)

![Nowy most na Sanie już przejezdny. Kluczowa inwestycja dla Podkarpacia otwarta [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/Most-Jaroslaw-2025-7-324x235.jpg)